1 хвилина - Зареєструйтеся, якщо ви тут новенький

1 хвилина - Надішліть запрошення на реєстрацію одного

І ОТРИМУЙТЕ

100 € Другові / 100 € вам
ВАМ 3% ЗНИЖКА НА ВСІ НАСТУПНІ РЕЗЕРВАЦІЇ
ПОЇХАЛИ
Здати в оренду Контакти

Правила скасування бронювання

1. Стандартні

  • Якщо Власник не може прийняти Гостя і відмовляється від сплаченого бронювання, Гостю повертається вся сума передоплати тим же методом, яким вона була проведена.
  • Якщо Гість відмовляється від сплаченого бронювання, то встановлений Власником безповоротний депозит йому не повертається.
  • Якщо Гість відмовляється від сплаченого бронювання, де передоплата перевищує розмір неповернутого депозиту, то різниця повертається Гостю!
  • Якщо Власник погоджується на передоплату, яка менше встановленого їм раніше неповернутого депозиту, то сума цієї передоплати та стає неповернених депозитом з цього бронювання!

Передоплата – сума першої оплати, яку необхідно зробити безпосередньо на сайті. Зазвичай вона дорівнює сумі неповернутого депозиту. У разі необхідності вона може змінюватися в більшу або меншу сторону.

Безповоротний депозит - сума, яка не повертається Клієнту у разі односторонньої відмови від бронювання з його боку.

Якщо одна зі сторін висуває претензію, про неї необхідно повідомити в службу підтримки V. P. T. U. протягом 24 годин з моменту прибуття.

2. Довгострокові

При оренді на 6 місяців і більше.

  • Аванс за перші 45 днів не повертається.
  • Якщо Гість вирішує виїхати раніше обумовленого терміну, він зобов'язаний сплатити 30 днів, наступних за датою відмови, або ж суму до кінця початкового терміну проживання, якщо строк, що залишився коротше 30-ти днів.
ßíäåêñ.Ìåòðèêà