Здати в оренду Контакти

На машині

На відпочинок до Болгарії з Тирасполя можна відправитися наступними маршрутами:

  • Тирасполь - Кишинів - Комрат - Тараклія - Кагул * - Оанча - Галац - Браїла - Меджидия - Негру Воде / Кардам - Варна. Протяжність маршруту - 683 км.
  • * Найкраще їхати саме через Кагул, а не Джурджулешти, оскільки на митному пропускному пункті Оанча черзі, як правило, менше. Вибираючи цей маршрут, врахуйте також проводяться ремонтні роботи на ділянці Хинчешть-Чимишлия.

  • Тирасполь - Кишинів - Кагул - Оанча - Галац - Браїла - Меджидия - Негру Воде / Кардам - Варна. Протяжність маршруту - 674 км. , найоптимальніший маршрут.
  • Тирасполь - Кишинів - Леуш - Галац - Негру Воде / Кардам - Варна. Протяжність маршруту - 702 км. Перевага: більш гарна якість доріг.

Румуно-болгарський кордон, незважаючи на додатковий гак, найкраще перетинати на ділянці КПП Негру Воде / Кардам, а не на прикордонних пропускних пунктах Келераш-Сілістра. У Келераш перетин кордону здійснюється на поромі, що може збільшити загальний час поїздки.

Рекомендації: < p>

На території Румунії та Болгарії не забудьте купити віньєтки. Румунська віньєтка (Rovinieta) продається на заправках Petrom, Rompetrom, OMV або онлайн на сайті www.roviniete.ro . Болгарську віньєтку можна придбати в пунктах продажів з написом "ROAD CHARGING POINT" Вартість віньєток на 30 днів: Болгарія - 13 євро, Румунія - 7 євро.

Корисні рекомендації для тих, хто подорожує на своєму транспорті, можна знайти у статті "Відпочинок в Болгарії своїм ходом ".

На автобусі

Найдешевший транспорт в Болгарію - автобус від туристичних операторів. Вартість квитків і розклад автобусів ви можете дізнатися тут .

Оренда квартир в Болгарії від власників

Смотреть больше предложений ßíäåêñ.Ìåòðèêà